finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Çanakkale Turu

Kültür Turu

450 ₺ Yerine Erken Rezervasyon


385.00₺

 • duration
  İzmir Çıkışlı Çanakkale Turları Çanakkale asos turları Asos-Behramkale - Çanakale Şehitlik Turu İzmir Çıkışlı asos çanakkale Turları izmir çıkışlı çanakkale turları

 • location
  Bu Fiyat'tan Son 3 Koltuk

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

Çanakkale Turu

  Çanakkale Turu

  02-03/EKİM /2021 -_- 12-13/EKİM /2021 -_- 29-30/EKİM /2021 -_-


1.GÜN:    

İzmirden saat Gece 00:00 İzmir'den hareket gece yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içi ikramlar ile Ayvalık'ta Dinlenme molasının ardından, Edremit'i geçyor kazdağlarını aşıp sabah saatlerinde Çanakkaleye ulaşıyoruz. Çanakkale'de Feribot ile Gelibolu yarım adasına geçiyor Kahvaltımızı Gelibolu yarım adasının çanakkaleye en yakın noktası olan Ecabatta Çanakkale Boğazının yanı başında alıyoruz. Ardından İzmir Çıkışlı Çanakkale Şehitlik turuna başlıyoruz. Tarihi  Gelibolu yarımadası turumuzada ilk durağımız, Kilitbahir yani boğazın kilidi oluyor. 1914 yılında başlayan toplam 253,000 askerimizin şehit olduğu Çanakkale Savaşının izlerini görüyoruz. Deniz Savaşları ile başlayan turumuz Rehberimizin anlatımları ile çıkartmalar ve kara savaşları ile devam edip en son 57.Alay Şehitliği ile çanakkale şehitlik turumuzu bitiyoruz. Çanakkale Şehitlik programımızda sırası ile Kilitbahir Kalesi’ni Havuzlar Şehitliği ,Seyit onbaşı,Mecidiye tabyaları ,Abide (Morta Koyu), Çanakkale Şehitler Abidesi ,Ertuğrul koyu, Hamidiye tabyaları ,Yahya çavuş Mehmetçiğe Saygı Anıtı, Şehitliği ,Kanlı Sırt,Bomba sırtı,Conk bayırı,Kemal yeri'ni 57.Alay'ı görüyoruz. Rehberimizin Duygu dolu asker anıları eşliğinde Ecabat'a ulaşmak üzere yola çıkıyoruz. Feribot ile 40 dakikalık yolculuğun ardından  Merkezde bulunan Truva Atını görüyoruz ve fotograf molası veriyoruz. Bu molada çevredeki kafelerde boğaz manzası eşliğinde Türk Kahvelerimizi içiyoruz ve Otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği Otelimizde


2.Gün Otelimizde Kahvaltımızı aldıktan sonra çanakkale içindeki gezimize başlıyoruz. Çanakkale Merkezde bulunan Çanakkale türküsünde adı geçen Aynalı Çarşıda Alışveriş yapıyoruz. Sonrasında  Nusret Mayın Gemisi ve  Çimenlik kalesi geziyoruz ve Çanakkaleden ayrılıyoruz. Behramkale köyünde bulunan ve tarihçesi M.Ö 6 yy kadar uzanan Assos Antik kentinin bilgilerini rehberimizden dinliyoruz ve Öğle yemeğimizi Behramkale köyündeki uygun bir restaurant’ta alıyoruz. Edremit Çanakkale karayolu üzerinden Gömeç’e ulaşıyoruz.Gömeçte bulunan Atatürk Kayalıklarını seyrediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz ve sonrasında Ayvalığa doğru ilerliyoruz. Ayvalık'ta Zeytin yağı fabrikasından zeytin alıp ikam edilen çayları içtikten sonra Şeytan Sofrasına gitmek üzere yola çıkıyoruz. Şeytan sofrasının büyüleyici manzarasının keyfini çıkardıktan sonra 2 saattik bir yolculuğun ardından izmirde oluyor. Bir sonraki Martı Tur Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 385.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  - Tüm Ulaşım ve Çevre Gezileri

  - Lüks Otobüs ile Seyahat

  - 1 Gece Otel Yarım Pansiyon Konaklama   

  - 1 Sabah kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği

  - Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  - Araç içi ikramlar

  - Martı Tur Güvencesi

  - Zorunlu Seyahat Sigortası

  - Çanakkale Gelibolu yarımadası Milli park Giriş ücreti

  -  Feribot Otoyol ve Tüm ulaşım giderleri

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  -Öğle yemekleri

  -Kişisel Harcamalar

  -Müze ören yeri giriş ücretleri 

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz

  Gidiş: 02/EKİM -2021- Dönüş: 03/EKİM /2021
  Gidiş: 12/EKİM -2021- Dönüş: 13/EKİM /2021
  Gidiş: 29/EKİM -2021- Dönüş: 30/EKİM /2021
Meeting.Point

Temassız ve sosyal mesafeli bir gezi İçin,

  - Araçlarımızda misafirlerimize ücretsiz maske servis ediyoruz.

  - Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun 2+1 yerleşim düzeninde misafirimize hizmet veriyoruz.

  - Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

  - Yemek için tercih ediceğimiz restorantlar, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış işletmeleri tercih ediyoruz.

  - Araçlarımız misafirlerimizi almadan önce QAC Bazlı Dezenfektan kullanılarak sizlere için hazır olacaktır.

  Sağlık Günler Dileriz. Corona Virus gerekli önlemler alındığında gezilere engel değildir.