finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Batı Karadeniz Turu

Kültür Turu

Konaklamalı Tur


450,00₺

 • duration
  izmir çıkışlı batı karadeniz turu

 • location
  İzmir Çıkışlı Batı Karadeniz Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

İzmir Çıkışlı Batı Karadeniz Turu
izmir çıkışlı batı karadeniz turu

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 450,00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  - ULAŞIM
  - 1 GECE SAFRANBOLU KONAKLAMA
  - HOTELDE 1 AKŞAM YEMEĞİ VE 1 SABAH KAHVALTISI
  - ÇEVRE GEZİLERİ
  - 1618 SAYILI SİGORTA
  - REHBERLİK HİZMETİ

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  - MÜZE,ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
  - ÖĞLEN YEMEKLERİ
  - HOTELDE ALINACAK EXTRA İÇECEKLER

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

  İzmir Çıkışlı Batı Karadeniz Turu

  1.GÜN :
  Gece belirlediğimiz noktalardan hareketimizle gece yolculuğu yaparak sabah saatlerinde Abant ta oluyoruz. Burada göl kenarında gezme imkanı buluyoruz ve eşsiz göl manzarasını fotoğraflama imkanı buluyor ve ardından Fatih Sultan Mehmet in çeşm i cihan dediği Amasra ya geçiyoruz. Amasra ya gelmeden önce tarihin en eski yol anıtı olan ve Romalılar döneminden kalma Kuşyakası yol anıtında ve Bakacak seyir terasında durup fotoğraf çekiyoruz. Amasra ya ulaştıktan sonra sırasıyla Kale, Kilise Camii, Kemere köprüsü gezilerimizi yaparak havanın müsaitliğine göre tavşan adasının etrafını gezme imkanı buluyoruz. Öğlen yemeğimizi Çeşm i Cihan restoran da Karadenizin tadı emsalsiz balıklarıyla ve muhteşem salatasını yiyoruz.Bu güzel yerden ayrılıp Safranbolu ya ulaşıyoruz ve ilk olarak Lokum alış verişimiz için İmren lokumlarına girdikten sonra otelimize yerleşme imkanı buluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
  2.GÜN :
  Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra SAFRANBOLUDA Hıdırlık Tepesi, Kaymakamlar Konağı, İzzet Paşa Camii, Güneş Saati, Hükümet Konağı gezilerimizi gerçekleştirip belirlenen saatte araçlarımızda oluyoruz ve sapanca gölü etrafında fotoğraf ve çay molası veriyoruz , daha sonra yolumuzun üstünde maşukiye gezip izmir e doğru yola çıkıyoruz.