finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

İstanbul Kültür Turu

Kültür Turu

Konaklamalı Tur


529.00₺

 • duration
  İzmir çıkışlı İstanbul kültür turları

 • location
  İzmir Çıkışlı İstanbul Kültür Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

İzmir Çıkışlı İstanbul Kültür Turu
İzmir çıkışlı İstanbul kültür turları

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 529.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  -ULAŞIM 
  - 4* GÜNEŞ HOTEL 2 GECE KONAKLAMA 
  - HOTELDE 2 SABAH KAHVALTISI 
  - HOTELDE 1 AKŞAM YEMEĞİ 
  - KUMKAPI AKŞAM YEMEĞİ VE EĞLENCE 
  - BÜYÜK ADA TURU 
  - 1618 SAYILI SİGORTA 
  - REHBERLİK HİZMETİ 
  - FERİBOT GEÇİŞLERİ

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  - MÜZE, ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ 
  - PİER LOTİ TELEFERİK 
  - BOĞAZ TURU 
  - HOTELDE EXTRA İÇECEKLER 
  - KUMKAPI EXTRA İÇECEKLER

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

  İzmir Çıkışlı İstanbul Kültür Turu

  1.GÜN : 
  Gece Belirlenen Saatte siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz , uygun tesislerde molalarımızı vererek sabah saatlerinde İstanbul da kahvaltı molamısı veriyoruz.
  2.GÜN : 
  Kahvaltı sonrası ŞİLE ye geçiyoruz. Burada ilk olarak Türkiye nin en büyük Dünyanın da ikinci büyük Feneri olan ŞİLE FENERİ gezisi ile başlıyoruz. Daha sonra Şile Çarşısında verilen serbest zamanda Arzu eden misafirlerimiz ünlü Şile bezlerinden yapılmış ürünleri alma fırsatı da bulabilirler. otobüslerimize binip gezimize doğayla romantizmin iç içe olduğu AĞVA ile devam ediyoruz. Bu Şirin yerde arzu eden misafirlerimiz tekne turuna katılabilirler ve belirlenen saatte araçlarımızda olduktan sonra İstanbul a doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız olan EYÜP SULTAN a geçiyoruz, dualarımızı ediyoruz ve akşam çaylarımızı HALİÇ manzarası eşliğinde PIERRE LOTI tepesinde içiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için hotelimize yerleşiyoruz. 
  3.GÜN : 
  Sabah kahvaltımızı Hotelimizde aldıktan sonra ilk durağımız Sultan Ahmet meydanına geçiyoruz ve sırasıyla , sultan Ahmet cami , Yerebatan sarnıcı , Topkapı sarayı , Ayasofya rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Belirlenen aracımızda olduktan sonra Dolmabahçe Sarayını gezme imkanı buluyoruz , arzu eden misafirlerimiz ile İstanbul boğaz turu yapıyoruz ve hotelimize geliyoruz , Akşam için hazırlanıp hep beraber KUMKAPI eğlencesine gidiyoruz…. Bu güzel gece sonrası otobüsümüzle hotelimize tekrar geri geliyoruz.
  4.GÜN : 
  Sabah kahvaltımızı Hotelimizde aldıktan sonra EMİNÖNÜ hareket ediyoruz ve bizi bekleyen teknemiz ile BÜYÜK ADAYA doğru yolculuğumuz başlıyor , Büyükada da arzu eden misafirlerimiz faytonlara ve bisikletlere binip ada turu yapabilir , diğer misafirlerimiz çarşıda dolaşabilirler , belirlenen saatte teknemizde buluşup Üsküdar a hareket ediyoruz , Üsküdar da teknemizden inip otobüsümüzle Kız Kulesini gördükten sonra izmir e doğru yola çıkıyoruz.