finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Fethiye Ölü Deniz Dalyan 1 Gece

Yaz Turları

Konaklamalı Tur


349,00₺

 • duration
  Fethiye Ölü deniz Dalyan Turu

 • location
  İzmir Çıkışlı Fethiye Ölü Deniz Dalyan 1 Gece

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

  Fethiye Ölü Deniz Dalyan 1 Gece

1.GÜN

Sabah Aydın’ın Çine ilçesinde aldığımız kahvaltıdan sonra İzmir çıkışlı 1 gece konaklamalı Dalyan-Fethiye turumuzu başlatıyoruz.Dalyan’a gitmek üzere yola koyuluyoruz.Muğla’nın ortaca ilçesine bağlı olan huzur dolu bir tatil beldesidir.Köyceğiz Gölü ve Akdeniz’I birleştiren kanal üzerinde yer almaktadır.Yeşil ormanları ile adeta oksijen deposudur.Dalyan’da tekneye binerek Dünya’nın en uzun plajlarından biri olan ve karetta, karetta kaplumbağalarının da yumurtlama alanı olduğu için özel bölge ilan edilen iztuzu Plajına gidiyoruz.İztuzu plajı her ne kadar Ege bölgesinde bilinse de Akdeniz Bölgesinde yer alır.Yol boyunca teknede Kaunos kaya mezarlarını da görüp, fotoğraflama imkanı buluyoruz. İztuzu Plajı’nda verdiğimiz serbest zaman sonrasında tekneye biniyoruz ve Dalyan’a geri dönüyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek, otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN

Otelimizde aldığımız kahvaltıdan sonra Saklıkent’e gidiyoruz.Buz gibi suların Ovaya ulaştığı noktada 17 km’lik kanyonun içerisinde kısa ve zevkli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrıldıktan sonra Ölüdeniz Milli Parkı’na gidiyoruz. Yeşilin, Turkuaz rengi ile birleştiği Milli Park’ta denize girebilir, su sporları yapabilirsiniz. Ölüdeniz Milli Parkı’ndan ayrılarak İZMİR’e doğru hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından nadide şehrimize ulaşıyoruz. Başka bir  Martı Tur  organizasyonunda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

 

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 349,00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  * ULAŞIM

  * 1 GECE HOTEL KONAKLAMASI

  * REHBERLİK HİZMETİ

  * HOTELDE 1.gün AKŞAM YEMEĞİ

  * HOTELDE 2.gün SABAH KAHVALTISI

  * ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

  * SEYAHAT SİGORTASI

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  *İlk gün sabah kahvaltısı

  *Öğle yemekleri

  *Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

  *Molalarda harcanan ekstralar

  *Dalyan Tekne Turu Ücreti

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz