finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Lavantalar ve Nilüferler Turu

Kültür Turu

260 ₺ Yerine Erken Rezervasyon


230.00₺

 • duration
  Lavanta ve nilüferler Sizleri bekliyor Tekne Turu Dahil Keçiborlu lavanta tarlaları ve Işıklı göl nilüferleri görmeye gidiyoruz. Üstelik Işıklı göl tekne turu dahil

 • location
  Bu Fiyat'tan Son 4 Koltuk

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

Işıklı Göl Turları İzmir Çıkışlı Lavantalar Ve ışıklı Göl Turu

  Lavantalar ve Nilüferler Turu

  25-25/TEMMUZ /2021 -_-

Gece saat 00:00 da İzmir den siz değerli misafirlerimizi belirlenen yerlerden alıyoruz.Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra Isparta'nın kuyucak ilçesine bağlı Keçiborlu köyüne ulaşıyoruz. Keçi borlu köyü mor çiçeklerle bezeli, uçsuz bucaksız lavanta tarlalarının olduğu bu köyde  Lavanta bahçelerinin hemen kıyısında kahvaltımızı alıyoruz. Ardından torosların eteğinde yetişmiş lavanta bahçelerini geziyoruz. Rehberlerimizin Tanıtımının Ardından Lavanta toplayıp güzel fotoğraflar çekilmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamada Birden yanınızda birden fazla kıyafet getirebilir rengarek fotograflar çekilebilirsiniz. Lavantalar arasında çevre gezisi yürüyüş yapabilir. Bahçemizin restorantında çay kahve içebilirsiniz. Lavanta kokulu köy gezimizi tamamladıktan hemne sonra Rotamızı Afyon istikametine doğru çeviryoruz. Denizli’nin Çivril ilçesinde bulunan Işıklı Göl’e doğru yola çıkıyoruz 1.5 satlik bir yolculuğun ardından Çivril'e bağlı Işıklı Gölü'ne ulaşıyoruz. Doğal sit alanı ilan edilen Işıklı Göl, Büyük Menderes Nehri'ni besleyen kaynakların üzerinde bulunmaktadır. Pek çok su kuşu, ender bulunan balık türlerinin yanı sıra yeşille mavinin buluştuğu eşsiz doğası ve huzur veren manzarasıyla doğaseverlerin ilgisini çekmektedir burada alacağımız öğlen yemeğinin ardıından 4 kişilik teknelerde, göl yüzeyini kaplayan yılın yalnızca birkaç ayı görülebilecek nilüferlerin muhteşem görüntüleri eşliğinde keyifli bir tur yapacağız. Tekne gezimiz sırasında zaman zaman fotoğraf çekmek için kısa molalar vererek, Bir sonraki durağımız Gökgöl sulak alanını gördükten sonra İzmir’e geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. Bir sonraki Martı Tur Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 230.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  - Lüks Araçlar İle Ulaşım 

  - Çevre Gezileri 

  - Rehberlik Hizmetleri

  - Araç İçi İkramlar

  - Işıklı Göl Tekne Turu

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  - Müze ören yeri giriş ücretleri

  - Öğlen Yemeği

  - Kişisel Harcamalar 

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz

  Gidiş: 25/TEMMUZ -2021- Dönüş: 25/TEMMUZ /2021
Meeting.Point

Temassız ve sosyal mesafeli bir gezi İçin,

  - Araçlarımızda misafirlerimize ücretsiz maske servis ediyoruz.

  - Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun 2+1 yerleşim düzeninde misafirimize hizmet veriyoruz.

  - Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

  - Yemek için tercih ediceğimiz restorantlar, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış işletmeleri tercih ediyoruz.

  - Araçlarımız misafirlerimizi almadan önce QAC Bazlı Dezenfektan kullanılarak sizlere için hazır olacaktır.

  Sağlık Günler Dileriz. Corona Virus gerekli önlemler alındığında gezilere engel değildir.