finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Maşukiye Hobit Köyü Sapanca Gölü ve Bursa Turu

Kültür Turu

475 ₺ Yerine Erken Rezervasyon


400.00₺

 • duration
  Hereke Ormanya Hobit Koyü Maşukiye Derince Harikalar Sahili Sapanca Gölü Bursa Tophane Ulu camii Cumalıkızık Köyü Bursa Çarşısı Koza Han

 • location
  Bu Fiyat'tan Son 5 Koltuk

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

Maşukiye Sapanca Gölü Bursa Turu

  Maşukiye Hobit Köyü Sapanca Gölü ve Bursa Turu

  20-21/MART/2021 -_- 03-04/NİSAN/2021 -_- 17-18/NİSAN/2021 -_- 05-06/HAZİRAN/2021 -_- 10-11/TEMMUZ /2021 -_- 22-23/TEMMUZ /2021 -_- 24-25/TEMMUZ /2021 -_- 29-30/AĞUSTOS/2021 -_- 04-05/EYLÜL/2021 -_- 18-19/EYLÜL/2021 -_- 29-29/EKİM /2021 -_-

     1 Gün

  Gece saat 00:00 İzmir Üçyol Karşıyaka Bornova Şirinyer deki hareket noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte hareket ediyor ve Sabah saatlerinde İzmit Kocaeli de oluyoruz ve turumuza başlıyoruz. İlk olarak Kocaeli'nin önemli noktalarından biri olan ve adını dünyaya el dokuması halılarıyla duyuran Hereke’de sabah kahvaltısıyla turumuza başlıyoruz. Hereke sahilinde deniz manzaralı kafede aldığımız kahvaltı ardından, Derince Harikalar Sahiline doğru yola çıkıyoruz. 1999 depremi sonrasında bölgeye yeni bir kalkınma ve turizm yatırımı amacıyla 2003 yılında projelendirilen, 2005 yılında yapımı başlanan ve 2006 yılında da ziyarete açılan tema parkımıza varıyoruz. Parkın içerisinde Şirinler, Rapunzel, Fred Çakmaştaş, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gibi pek çok masal kahramanın yer aldığı tematik parkta 7’den 70’e küçük büyük herkesin güzel vakitler geçirdiği parkımızda serbest zaman veriyoruz. Bu parktaki serbest zamanımızın ardından Ormanya’ya hareket ediyoruz. 4000 dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Alageyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi birçok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz. Filmlerde izlediğiniz kahramanları, yaşam alanlarını gözünüzde canlandırıp eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip çok güzel fotoğraflar çekeceğinizden eminiz. Buradaki serbest zamanımızın ardından Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Maşukiye’de bölgenin ön plana çıkmasında büyük bir rolü olan şelalelere doğru orta zorluk derecesindeki bir parkurda yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Ardından Öğle Yemeğimiziz sonrasında Sapanca’ya hareket ediyoruz. Sapanca gölü hakkında rehberimizin gerekli anlatımlarının ardından, göl kenarında kordon boyunca bulunan kafelerde tüm günün yorgunluğunu atabilmeniz için çayınızı ve kahvenizi keyifle yudumlamanız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Bursa ya hareket etmek üzere yola çıkıyoruz Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz için Arap Şukrü Sokağında eğlenceye katılıyoruz. Konaklama için otelimizde gidiy

2. Gün

       Otelimizde kahvaltılarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz ve ilk durağımız tophane olmakta.  Bursa manzarasına hakim bu tepede Bursa Saat Kulesini de görüp, fotoğraflarımızı çektikten sonra, Yıldırım Beyazıt tarafından yaptırılan, İslam aleminin besinci büyük Harem-i Şerif’i olarak kabul edilen yapılardan bir tanesi olan Ulu Camii’yi ziyaret edeceğiz. Hacivat ve Karagöz’ünde yapımında çalışırken isleri aksattıkları gerekçesiyle idama mahkum edildikleri anlatılan Ulu Camiinin içerisindeki şadırvanı, minberi ve mihrabı ilgimizi çekecek. Ulu Camii’nden hareketle hemen yanındaki Kapalı Çarsı ve meşhur Koza Han’da serbest zaman vereceğiz. Mola sonrası son durağımız Çelebi Mehmet döneminde yapımına başlanmış ve kendisinin de türbesinin bulunduğu Yeşil Külliyesinden ayakta kalan camii ve türbe olacak. Ardından öğle yemeğimizi meşhur Bursa İskender’inden yiyerek değerlendireceğiz. Öğlen yemeğinden sonra bursa merkezden ayrılıyor ve  kınalı kar dizisininde çekildiği cumalıkızlık köyüne doğru yola çıkıyoruz. Tarihi evler ve konaklar arasında geziyor ve cin aralığından geçip Göl yazına doğru doğru yola çıkıyoruz. Göl yazıda  serbest zamanın ardından İzmir e dönmek üzere yola çıkıyoruz. Gerekli molaların ardından İzmir de oluyoruz. Bir sonraki MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 400.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  *1 gece otel konaklama

  *Lüx otobüs ile ulaşım

  *Otellerde alınan sabah kahvaltısı (1) ve akşam yemeği (1)

  *Seyahat Sigortası

  * Rehberlik hizmeti

  * Acenta İkramı

  * Martı Tur Refakati

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  *Müze ören yeri giriş ücretleri

  *Öğle yemekleri

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz

  Gidiş: 20/MART-2021- Dönüş: 21/MART/2021
  Gidiş: 03/NİSAN-2021- Dönüş: 04/NİSAN/2021
  Gidiş: 17/NİSAN-2021- Dönüş: 18/NİSAN/2021
  Gidiş: 05/HAZİRAN-2021- Dönüş: 06/HAZİRAN/2021
  Gidiş: 10/TEMMUZ -2021- Dönüş: 11/TEMMUZ /2021
  Gidiş: 22/TEMMUZ -2021- Dönüş: 23/TEMMUZ /2021
  Gidiş: 24/TEMMUZ -2021- Dönüş: 25/TEMMUZ /2021
  Gidiş: 29/AĞUSTOS-2021- Dönüş: 30/AĞUSTOS/2021
  Gidiş: 04/EYLÜL-2021- Dönüş: 05/EYLÜL/2021
  Gidiş: 18/EYLÜL-2021- Dönüş: 19/EYLÜL/2021
  Gidiş: 29/EKİM -2021- Dönüş: 29/EKİM /2021
Meeting.Point

Temassız ve sosyal mesafeli bir gezi İçin,

  - Araçlarımızda misafirlerimize ücretsiz maske servis ediyoruz.

  - Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun 2+1 yerleşim düzeninde misafirimize hizmet veriyoruz.

  - Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

  - Yemek için tercih ediceğimiz restorantlar, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış işletmeleri tercih ediyoruz.

  - Araçlarımız misafirlerimizi almadan önce QAC Bazlı Dezenfektan kullanılarak sizlere için hazır olacaktır.

  Sağlık Günler Dileriz. Corona Virus gerekli önlemler alındığında gezilere engel değildir.