finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Antalya Alanya Olympos Turu Akdeniz

Kültür Turu

1200 ₺ Yerine Erken Rezervasyon


850.00₺

 • duration
  2 Gece Konaklamalı Antalya Turu

 • location
  Bu Fiyat'tan Son 6 Koltuk

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

Izmir çıkışlı Alanya Antalya Turu

  Antalya Alanya Olympos Turu Akdeniz

1.GÜN

Gece belirlenen saatlerde belirlenen yerlerden siz değerli misafirlerimizi alıyoruz. AYDIN, DENİZLİ, ACIPAYAM, KORKUTELİ üzerinden uygun molalarla verdikten sonra Alanya’ya ulaşıyoruz. İzmir çıkışlı Alanya Antalya Olympos turumuza Dimçayın da kahvaltı yaparak başlıyoruz.Kahvaltımız ardından Dimçayı gezimizi yapıyoruz. İlk günümüzü Alanya ile değerlendiriyoruz. Kızıl kule, Bizans Kalesi, Arap Evliyası, Süleymaniye cami gibi önemli yerleri gezip Alanya merkez de serbest zaman ve öğle yemeği molamızın ardından havanın sıcaklığını Damlataş Kleopatra Plajında serinliyor Deniz ve güneşin keyfini çıkartıyoruz. Ardından otelimize geçiyoruz.(Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde)

2.GÜN

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte otelden ayrılıyoruz.İlk olarak Antalya şehir turumuzu yapıyoruz  şehir merkezine geliyoruz. Bir turizm kenti olan ANTALYA' da KALE İÇİ, YAT LİMANI göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Türkiye’nin en ünlü şelalerinden olan DÜDEN ve Kurşunlu Şelalesini geziyoruz.Konyaaltı plajına giderek hem serinliyor hemde öğle yemeğimizi alıyoruz.İsteyen misafirlerimiz ile birlikte Dev Akvaryumu ziyaret ediyoruz.Dev Akvaryum ziyaretimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz.(Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde)

3.GÜN

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Helenistik,Roma Bizans dönemine ait OLYMPOS antik kentine gidiyoruz. Kesin kuruluş tarihi bilinmemekle birlikte İ.Ö.167-168 yıllarında basılan Likya Birlik sikkelerinde adı geçen Olympos, Likya Birliği'nde üç oy hakkına sahip 6 şehirden biridir. Birlik'te Likya'nın doğusunu temsil etmiştir. Kentin günümüze ulaşmış kalıntılarının çoğu orman içinde ağaç ve çalılarla örtülüdür.Bu güzel antik kenti gezdikten sonra yürüyerek ÇIRALI PLAJI’na gidiyoruz.Plaj’da yüzme molası ardından yine yürüyerek OLYMPOS BEYDAĞI MİLLİ PARKI’na gidiyoruz.Öğle yemeğimizi burda alırken serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz OLYMPOS TELEFERİK’e çıkabilir keyifli dakikalar geçirebilir.Keyifli dakikalarımızın ardından rehberimizin belirlediği saatte ordan ayrılıyor ve Denizli-Aydın yolu üzerinden İzmir Çıkışlı Antalya Alanya Olympos turumuzu İzmir’de sizleri aldığımız noktalara bırakarak sonlandırıyoruz.Bir başka MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 850.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  *ULAŞIM

  *REHBERLİK

  *2 GECE OTEL KONAKLAMA

  *2 SABAH KAHVALTISI VE 2 AKŞAM YEMEĞİ

  *SEYAHAT SİGORTASI

  *MARTI TUR REFAKATİ

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  *KİŞİSEL HARCAMALAR

  *MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

  *TELEFERİK ÜCRETİ

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz

Meeting.Point

Temassız ve sosyal mesafeli bir gezi İçin,

  - Araçlarımızda misafirlerimize ücretsiz maske servis ediyoruz.

  - Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun 2+1 yerleşim düzeninde misafirimize hizmet veriyoruz.

  - Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

  - Yemek için tercih ediceğimiz restorantlar, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış işletmeleri tercih ediyoruz.

  - Araçlarımız misafirlerimizi almadan önce QAC Bazlı Dezenfektan kullanılarak sizlere için hazır olacaktır.

  Sağlık Günler Dileriz. Corona Virus gerekli önlemler alındığında gezilere engel değildir.