finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Şile Ağvalı İstanbul Keyif Turu

Kültür Turu

2600 ₺ Yerine Erken Rezervasyon


2250 ₺

 • duration
  İstanbul hiç bu kadar keyifli olmamıştı. İzmir Çıkışlı istanbul şile ağva adalar turu

 • location
  Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarihleri

Şile Ağvalı İstanbul Keyif Turu

  21-23/NİSAN/2023--->2500 TL

AĞVA - ŞİLE - ŞİLE FENERİ - MİHRİMAH SULTAN CAMİİ - KANLICA - PİERRE LOTİ - DOLMABAHÇE SARAYI - MISIR ÇARŞISI - TAKSİM - GALATA - İSTİKLAL CADDESİ - KUM KAPI - KINALIADA- BURGAZADA- KAŞIKADASI - SİVRİADA - TAVŞAN ADASI - HEYBELİADA -  BÜYÜKADA

Tur Özeti:

Tur tarihin bir gün öncesinde sizleri saat 00:00'da belirlenen yerlerden (üçyol, şirinyer, karşıyaka, bornova) aldıkta sonra gece yolculuğumuzu başlıyoruz.  İzmir çıkışlı Şile Ağvalı İstanbul turumuzda  ilk durağımız olan  Ağva’da kahvaltı yaptıktan sonra .Yeşilçay ve Göksu Deresi arasında kalan Ağva’nın keyfini çıkarıp aracımıza binerek Şile’ye doğru yola çıkıyoruz. . Ünlü Şile fenerini geziyor ve çay,kahve molamızın ardından Mimar Sinan tarafından yapılan Mihrimah sultan camiisini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Salacak Sahilinde vereceğimiz serbest zamanın ardından öğle yemeği molası veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz tekneyle Kız Kulesine gidebilir ve fotoğraf çektirebilir. Sonraasında  Kanlıca’ya geçiyor ve Meşur Kanlıca yoğurdundan tadıyoruz. Dileyen misafirlerimizin alışverişi sonrasında Otelimize doğru hareket ediyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE)

Turumuzun 2. gününde otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra  Haliç manzarası eşliğinde Pierre Loti tepesinde olmakta Manzara eşliğinde sabah kahvelerimizi içtikten hemen sonra Dolmabahçe Sarayın’a doğru yola çıkıyoruz.  Mısır çarşısında serbest zamanın ardından İstanbul’un meşhur semtlerinden biri olan TAKSİM’e geçiyoruz. Galata Köprüsü İstiklal Caddesini gezip  otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeğinden hemen sonra Kum Kapıya doğru aracımız hareket etmekte  Kum kapı eğlencesine katılıyoruz.

Gezimizin 3. gününde sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp,  Eminönü hareket ediyoruz ve bizi bekleyen teknemiz ile Bükük adaya doğru yolculuğumuz başlıyor, Sırasıyla  KINALIADA, BURGAZADA, KAŞIKADASI, daha arkalarda, SİVRİADA, TAVŞAN ADASI, HEYBELİADA'yı görüyor ve son olarak BÜYÜKKADA'ya geçiyoruz.  Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz  bisiklet kiralayarak adayı dolaşabilir, yürüyüşler yapabilir veya hediyelik eşya tezgahlarında alışveriş yapabilirler, Daha sonrasında bizleri bekleyen aracımıza geçerek İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. Gece geç saatlerde İzmir'e varıp sizleri aldığımız yerlere geri bırakıyoruz.

Ayrıntılı Tur Programı:

1.GÜN

Belirlenen yerlerden belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz.Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra İstanbul’a varıyoruz ve izmir çıkışlı şile ağva istanbul turumuza başlıyoruz. İzmir çıkışlı Şile Ağvalı İstanbul turumuza ilk durak Ağva’da kahvaltı yapıp.Yeşilçay ve Göksu Deresi arasında kalan Ağva’nın keyfini çıkarıp aracımıza binerek Şile’ye doğru gidiyoruz. Ünlü Şile fenerini geziyor ve çay,kahve molamızın ardından Mimar Sinan tarafından yapılan Mihrimah sultan camiisini ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimiz sonrasında Salacak sahilinde serbest zaman ve öğle yemeği molamızı yapıyoruz. Bu serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz tekne ile Kız Kulesi’ne gidebilir ve fotoğraf çekilebilir. Buradaki serbest zamanımızın ardın Kanlıca’ya geçiyor ve Meşur Kanlıca yoğurdundan tadıyoruz. Dileyen misafirlerimizin alışverişi sonrasında Otelimize doğru hareket ediyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE)

2.GÜN

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra ilk durağımız Haliç manzarası eşliğinde Pierre Loti tepesinde olmakta Manzara eşliğinde sabah kahvelerimizi içtikten hemen sonra Dolmabahçe Sarayın’a doğru yola çıkıyoruz. İki saat kadar sürücek gezimizde saray hayatını görüp, Eminönü’nden boğaz turumuza başlıyoruz.Boğaz turu esnasında göreceğimiz yerlerle ilgili rehberimizden bilgileri alıyor ardından Mısır çarşısında serbest zamanın ardından İstanbul’un meşhur semtlerinden biri olan TAKSİM’e geçiyoruz. Galata Köprüsü İstiklal Caddesini gezip  otelimize geçiyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE) Akşam Yemeğinden hemen sonra Kum Kapıya doğru aracımız hareket etmekte  Kum kapı eğlencesine katılıyoruz. Güzel ve keyifli bir gecenin ardından tekrar otelimize geçip konaklama yapıyoruz.

3.GÜN

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Eminönü hareket ediyoruz ve bizi bekleyen teknemiz ile Bükük adaya doğru yolculuğumuz başlıyor, Adalar tekne turunda ki Adalar motorumuza binerek sırasıyla uzaktan, KINALIADA, BURGAZADA, KAŞIKADASI, daha arkalarda, SİVRİADA, TAVŞAN ADASI, HEYBELİADA’yı görerek, en son olarak, adaların incisi BÜYÜKADA’ya varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz adanın doğa kokusunu içine çekmek, ağaçlarla kaplı dar sokaklarından geçerken, bakmaya doyamayacağı köşkleri ve manzarayı izlemek üzere, bisiklet kiralayarak adayı dolaşabilir, yürüyüşler yapabilir veya hediyelik eşya tezgahlarında alışveriş yapabilirler, Belirlenen saatte teknemizde buluşup Üsküdar a hareket ediyoruz , Üsküdar da bizleri aracımız karşılamakta Araçımıza binip keyifli turumuzu sonlandırıyor ve izmir e dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir başka Martı Tur Organizasyonunda buluşmak üzere istanbuldan ayrılıyor. Gece geç saatlerde izmir de olup izmir çıkışlı şile ağva istanbul turumuzu sonlandırıyoruz.

 

HAREKET NOKTALARIMIZ:
Karşıyaka Anıt Önü
Bornova Ege Üni Acil Önü
Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
Üçyol Kamilkoç Yazıhanesi Önü

NOT: Hareket saatleri ve rehberimizin numarası 1 gün önce sizlere SMS yolu ile bildirilecektir.

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 2250 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  *ULAŞIM

  *REHBERLİK

  *2GECE OTEL KONAKLAMASI

  *2SABAH KAHVALTISI 2AKŞAM YEMEĞİ

  *ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

  *MARTI TUR REFAKATİ

  *ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  *İLK GÜN SABAH KAHVALTISI

  *ÖĞLE YEMEKLERİ

  *MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

  *BOĞAZ TURU

  *ADALAR TEKNE TURU

  *KİŞİSEL HARCAMALAR

  *KUM KAPI EĞLENCESİ

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Nasıl Katılırım?

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz

  Gidiş: 21/NİSAN-2023- Dönüş: 23/NİSAN/2023

Açıklamalar

  **Bütün Tur paketlerimizde havayolu, havalimanı ve uçak saati değişikliği yapılabilir. Bu bilgilendirmeler sizlere turdan 2 gün önce gönderilecektir.
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyon esnasında koltuk talebiniz var ise bildirmeniz gerekmektedir. Tabiki koltuk düzeni siz ve beraberinizde gelen misafirlerimiz için özenle hazırlanmaktadır.
  *Programda belirtilen oteller standartları aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
  *Çocuk indirimi Günübirlik Turlarda herkangi bir şart olmadan Uygulanır Konaklamalı Turlarda ise iki yetişkin yanında uygulanır.
  *Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tayin edilir. Tüm Turlarımızda Rehberlik hizmeti verilmektedir, Ayrı kabul edilemez.

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Nasıl Tura Katılırım

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.