finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Bandırma Erdek Avşa Adası Turu

Kültür Turu

Konaklamalı Tur


385.00₺

 • duration
  Avşa Adası Erdek Bandırma 1 gece konaklamalı Erdek Avşa Adası Turu

 • location
  İzmir Çıkışlı Bandırma Erdek Avşa Adası Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

  Bandırma Erdek Avşa Adası Turu

1. Gün: Sabah 06:00 da siz değerli misafirlerimizi İzmir den aldıktan sonra yolculuğumuz başlıyor. Akhisar’da alacağımız kahvaltı molasının ardından, Balıkesir, Susurluk üzerinden Manyas Kuş Cenneti‘ne ulaşıyoruz Manyas kuş cennetinde 266 kuş farklı tür kuş, 18 tür bitki ve 23 balık turu ile ulusal ve uluslararası özel bir yer. Manyas Kuş Cennetinde Tanıtım merkezini geziyor ve Gözetleme Kulelerinde Özel dürbünlerle Kuşları seyretme ve eşsiz manzarayı fotoğraflama imkânı buluyoruz. Buradaki eşsiz deneyim sonrasında Bandırma’ya doğru yola çıkıyoruz. Balıkesir den dünyaya açılan pencere tarih boyunca medeniyetlerin kavşak noktası, tarihte güvenilir liman anlamına gelen Panormas ismiyle bilinen Bandırma, aynı zamana Türkiye’nin büyük limanları arasındadır. Bandırma sahilinde yürüyüş yapıyor, aşk köprüsü üzerinde fotoğraf çekilerek anılarımızı ölümsüzleştiriyoruz. Bandırma sahilinde çay bahçelerinde keyifli geçen zaman sonrası bandırmadaki otelimize geçiyoruz. Konaklama Bandırma’daki otelimizde.

2. Gün: Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Erdek merkezine gidiyoruz. Erdek limanda sahil gezimize başlıyoruz kurbağalı sahil li görüp ardından anıt ağacı görüp ardındanda Feribota biniyoruz Marmara bölgesinin tatil için tercih ettiği Avşa adasına hareket ediyoruz. Paşa Limanı adasını feribotumuzdan fotoğraflıyor ve Avsa Adası’na ulaşıyoruz. Avşa adasındaki Rehberimiz ile yapacağımız sahil gezintisinin ardından iskele meydanında tarihi çınar altı kahvesinde kahve sonrasında pırıl, pırıl plajlarından yararlanmak için serbest zaman alıyoruz. Serbest zamanın ardından üzüm bağları ile dolu Avşa adasın şaraplarını tadıyor. Akşamüzeri feribotla Erdek‘e dönüş yapıyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüzle İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız molaların ardından İzmir e ulaşıyor. Başka bir MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 385.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  * 1 Gece Otel konaklama 

  * Turizm Araçları ile ulaşım 

  * Otellerde alınan Sabah Kahvaltısı(1)ve

  Akşam yemekleri (1)

  *Tüm Çevre Gezileri ve turlar 

  * Seyahat sigortası

  * Rehberlik hizmeti

  * Otobüste ikramlar

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

   * İlk gün sabah kahvaltısı

   * Öğle yemekleri

   * Yemeklerde alınan içecekler

  *Müze ve ören yeri girişler

   

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz