finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Isparta Lavanta turu Göller yöresi

Kültür Turu

360 ₺ Yerine Erken Rezervasyon


360,00₺

 • duration
  Isparta lavantalar ve göller

 • location
  Bu Fiyat'tan Son 6 Koltuk

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

ısparta-lavantalar,turu

  Isparta Lavanta turu Göller yöresi

  31/TEMMUZ -01/AĞUSTOS/2021 _07-08/AĞUSTOS/2021 -_- 14-15/AĞUSTOS/2021 -_- 21-22/AĞUSTOS/2021 -_- 28-29/AĞUSTOS/2021 -_- 04-05/EYLÜL/2021 -_-

 1.Gün: 
Değerli misafirlerimiz; 00:00 da turumuza başlıyoruz siz değerli misafirlerimizle ile MARTI TUR otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğu ile İzmir Çıkışlı Isparta Lavanta Turuna başlıyoruz. Gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Keçiborlu köyünde oluyoruz. Gün doğumunu lavanta bahçelerinde karşılamak üzere Lavanta bahçelerine doğru gidiyoruz. Lavanta Bahçelerinin Arasında Kahvaltımızı yapıyoruz. Keçiborlu lavanta yetiştirmeye 1975'lerde başlıyor, köy sakinlerine verilen birkaç kök sonrası işler o kadar gelişiyor ki, Türkiye lavanta üretiminin yüzde 93ü bu küçücük köyde yetişir hale geliyor. Bu Hikaye çok ilham verici! Rehberimizin anlatımlarıyla bu  hikayeyi dinleyip, Mis gibi kokularıyla büyülen lavanta tarlalarını görüp, Lavanta toplama  ve bol bol bu anı fotoğraf çekerek ölümsüzleştirme imkanına sahip oluyoruz. (Birden fazla Elbise getirip değişik eliseler ile fotograf çeklilebilirsiniz.) Gezimizi tamamlayıp Ispartaya Doğru yola çıkıyoruz. Gül denince akla ilk gelen şehir olan Ispartada Isparta halılarını tanıyor ve çarşı içinde alışveriş molası verip öğlen yemeğimizi alıyoruz. Ardından Eğirdir gölüne doğru yola çıkıyoruz. Eğirdir Gölünde Eskiden Yunan nüfusun hakim olduğu Eğirdir’in eski taş ve ahşap evleri, bölgenin dar sokaklarına geziyoruz ve ardından sanki deniz kıyısındaymışız gibi akşam Kavelerimizi alıyoruz. Arından Otelimize doğru yola çıkıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün: Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında ,Isparta kentine Gül bitkisini tanıştıran Gülcü İsmail Efendi anıtı, Süleyman Demirel anıtı ve meşhur Gül heykelini görüyoruz. Isparta şehir merkezinde yapacağımız alışveriş sonrasında Burdur’un Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Burada ki panoramik gezi sonrasında Batı Toroslara kurulmuş Sagalassos Antik Kenti ni gezmeye başlıyoruz. Sagalassos Antik Kenti içerisinde bulundurduğu Antoninler Çeşmesi, Agorolar, Hamam Kalıntıları, kişiye özel Kütüphanesi, Odeonu ve Dünya’nın en yüksekteki Antik Tiyatrosu olan, 9000 kişilik tiyatrosu ile bizi ağırlayacaktır. Antik kent gezimiz sonrasında Burdur istikametine doğru devam edip panoramik olarak Burdur il merkezini görüyoruz. Sonrasında Burdur Gölü’ne ulaşıyoruz. Burdur gölünde öğlen yemeğimizi alıp Göl de ki gezimiz sonrasında.“Türkiye’nin Maldivleri”olarak bilinen Salda Gölü’ne ulaşıyor ve burada vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraflar çekip, Salda Gölünün güzelliklerini yaşıyor isteğen misafirlemiz salga gölünün plaj imkanlarından faydalanabilir. Ardından 1 saatlik bir yolculuktan sona Uzun bir merdiven zinciriyle ulaşılan büyük yer altı mağarası ve açık yüzme havuzu Kaklık mağrasına ulaşıyoruz. Ardından İzmir’e doğru yol almaya başlıyoruz. İzmir’e varışta siz değerli konuklarımızla bir sonraki Martı Tur organizasyonun da buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 360,00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  * ULAŞIM

  * 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

  * PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

  * HOTELDE 1 AKŞAM YEMEĞİ

  * HOTELDE 1 SABAH KAHVALTISI

  * MARTI TUR REFAKATİ

  * MARTI TUR ARAÇ İÇİ İKRAMLARI

  * SEYAHAT SİGORTASI

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  * ÖĞLEN YEMEKLERİ

  * EXTRA HARCAMALAR

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz

  Gidiş: 31/TEMMUZ -2021- Dönüş: 01/AĞUSTOS/2021
  Gidiş: 07/AĞUSTOS-2021- Dönüş: 08/AĞUSTOS/2021
  Gidiş: 14/AĞUSTOS-2021- Dönüş: 15/AĞUSTOS/2021
  Gidiş: 21/AĞUSTOS-2021- Dönüş: 22/AĞUSTOS/2021
  Gidiş: 28/AĞUSTOS-2021- Dönüş: 29/AĞUSTOS/2021
  Gidiş: 04/EYLÜL-2021- Dönüş: 05/EYLÜL/2021
Meeting.Point

Temassız ve sosyal mesafeli bir gezi İçin,

  - Araçlarımızda misafirlerimize ücretsiz maske servis ediyoruz.

  - Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun 2+1 yerleşim düzeninde misafirimize hizmet veriyoruz.

  - Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

  - Yemek için tercih ediceğimiz restorantlar, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış işletmeleri tercih ediyoruz.

  - Araçlarımız misafirlerimizi almadan önce QAC Bazlı Dezenfektan kullanılarak sizlere için hazır olacaktır.

  Sağlık Günler Dileriz. Corona Virus gerekli önlemler alındığında gezilere engel değildir.