finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Maviler Ülkesi Bodrum Turu

Yaz Turları

Konaklamalı Tur


299.00₺

 • duration
  1 GECE KONAKLAMALI MAVİLİKLER ÜLKESİ BODRUM

 • location
  İzmir Çıkışlı Maviler Ülkesi Bodrum Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

  Maviler Ülkesi Bodrum Turu

1.GÜN İzmir - Bafa Gölü - Milas - Bodrum

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizin alınmasının ardından acente ikramları eşliği ile turumuza başlıyoruz.

Antik dönemdeki ismi Latmos olan ve mitolojide Ay Tanrıçası Selene ile yakışıklı çoban Endymion’un hikâyesinin anlatıldığı Beşparmak dağlarının eteklerinde bulunan Bafa gölü’ne ulaşıyoruz. Gölün güzel manzarasında çaylarımızı yudumladıktan sonra Bodrum yarımada turu yapmak üzere hareket ediyoruz. İlk durağımız BODRUM Merkezi   oluyor. Halikarnasos olarak bilinen Homeros’un “Ebedi Mavilikler Ülkesi , Cevat  Şakir’in burada nur içinde yaşanır .” dediği bembeyaz evleri ,gümbetleri,yatları  ile şöhreti dünyaya yayılmış Bodrum Merkezi geziyoruz.

Saint Jean şövalyeleri tarafından yapılan Bodrum Kalesini tur  rehberi eşliğinde geziyoruz. Ardından Su Altı Arkeoloji müzesini geziyoruz. Birinci gün gezimizi tamamladıktan sonra dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

 Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Ekstra)

2.GÜN Gümüşlük Koyu-Tavşan Adası-Myndos Antik Kenti

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak alıp otelimizden çıkışımızı yapıyoruz. Rehberimizin bildirdiği saatte otobüsümüze geçip Gümüşlük Koyuna hareket ediyoruz. Begonviller ve zambakların süslediği şirin evleri, rengarenk takı, sandalet ve Bodrum’a özgü diğer ürünlerin satıldığı tezgahları, iyot kokan sokakları, sevimli kahvehanesi, Tavşan Adası ,Myndos antik kenti kalıntıları ile Bodrum Yarımadası’nın batısını süsleyen Gümüşlük’te alacağımız serbest zaman sonrasında İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Cevat Şakir’in sözleri geliyor aklımıza :Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin ,sanma ki geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler akıllarını Bodrumda bırakıp gittiler. Bir dahaki MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 299.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  Lüks otobüs ile ulaşım       

  Hotelde 1 gece konaklama  

  Araç içi ikramlar                                                    

  Seyahat Sigortası                                                                                                                     

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı

  Son gün Öğle Yemeği

  Molalarda alınan tüm içecekler

  Müze ve Ören yeri  ücretleri

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz