finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Kapadokya Turu

Kültür Turu

Konaklamalı Tur


429,00₺

 • duration
  KAPADOKYA TURU

 • location
  İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri
  Gidiş: 17/MART/2019
  Dönüş:20/MART /2019--429.00 ₺

  Gidiş: 20/NİSAN/2019
  Dönüş:23/NİSAN/2019--489.00 ₺

  Gidiş: 29/NİSAN/2019
  Dönüş:01/MAYIS /2019--439.00 ₺

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu
KAPADOKYA TURU

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 429,00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  * ULAŞIM

  * HOTEL KONAKLAMASI

  * REHBERLİK HİZMETİ

  * HOTELDE 2 AKŞAM YEMEĞİ

  * HOTELDE 2 SABAH KAHVALTISI

  * MARTI TUR REFAKATİ

  * SEYAHAT SİGORTASI

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  * ÖĞLEN YEMEKLERİ

  * EXTRA HARCAMALAR

  * HOTELDE EXTRA İÇECEKLER

  * TÜRK GECESİ

  * BALON

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

  İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu

  Akşam Saat 19:00'da Üçkuyular Opet Benzin ist. önü19:20’de Üçyol Yazahaneler, 19:45 Şirinyer sada pastanesi 20:15 Karşıyaka Anıt 20;45 Bornova Ege üniversite hastane, önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Kula, Afyon ve Konya’da vereceğimiz molalarımızın sonrasında sabah saatlerinde Aksaray’a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (Ekstra) Aksaray'da Ağaçlı tesislerinde serbest olarak alıyor...

  1.GÜN: Türkülere konu olan HASAN DAĞI’nı görerek içinden Melendiz deresinin aktığı 105 kilisenin bulunduğu IHLARA VADİSİ’ne ulaşıyoruz. Vadide bulunan bazı kiliseleri gezdikten sonra on binlerin sığınağı, büyüleyici bir yer olan DERİNKUYU YER ALTI ŞEHRİ’ni geziyoruz. Bölgenin en güzel vadilerinden olan GÜVERCİNLİK vadisine geçiyoruz ve fotoğraflarımızı çekiliyoruz. ÜRGÜP’e doğru yol alırken 3 Güzeller’de durup akşam güneşini izliyoruz, sonrasında ORTAHİSAR’da limon depolarını gördükten sonra,otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  2.GÜN: Sabah Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp DERVENT VADİSİ’NE gidiyoruz ve burada fotoğraflarımızı çekiliyoruz. PAŞABAĞ’a geçip 3 başlı devasa peribacalarını görüyoruz, sonrasında HACI BEKTAŞ VELİ ve BALIM SULTAN türbeleri ve dergahlarını gezdikten sonra SEMAH gösterilerini izliyoruz. Gösterilerin ardından ONİX Taş Atölyelerini geziyoruz. Alışverişimiz sonrasında bölgenin mimari dokusunun yansıdığı özel bir mekanda yöresel öğle yemeğimizi alıyoruz. (ekstra)Öğle yemeği sonrasında AVANOS’a SERAMİK ATÖLYELERİ’ni dolaşıyoruz. GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ ziyaretimizi tamamlayıp, Turasan Şarap Mahsenlerinde Şarabın tarihçesini dinliyoruz ve Şarap Alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Asmalı Konağı unutmadık!!! Konak gezimizin sonunda Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz. Bölgenin olmazsa olmazı TÜRK GECESİ eğlencesi(Ekstra). Konaklama otelimizde.

  3.GÜN: Otelde alacağımız açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor,
  Nevşehir den geçip Konya’ya geliyoruz Gel, gel, ne olursan ol yine gel,İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel diyen HZ. MEVLANA MÜZE ziyaretimizi yapıp, öğle yemeğimizi konya'da alıyor ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar sonrasında İzmir’e ulaşıp bir dahaki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.