finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Ermenek Nadire Kanyonu

Kültür Turu

Konaklamalı Tur


529.00₺

 • duration
  Antalya Ermenek Nadire Kanyonu 2 gece konaklamalı 3 gece 3 gün

 • location
  İzmir Çıkışlı Ermenek Nadire Kanyonu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri
  Gidiş: 13/TEMMUZ /2019
  Dönüş:15/TEMMUZ /2019--449.00 ₺

İzmir Çıkışlı Ermenek Nadire Kanyonu
Antalya Ermenek Nadire Kanyonu 2 gece konaklamalı 3 gece 3 gün

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 529.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  *Lüx Otobüs ile ulaşım

  *2 Gece Otel Konaklama

  *Otelde alınan(2 akşam yemeği ve 2 sabah kahvaltısı)

  *Rehberlik Hizmeti

  *Seyahat sigortası

  *Acenta Refakati

   

   

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  * İlk gün sabah kahvaltısı

  *Öğle yemekleri

  *Müze ve ören yeri girişleri

  *Molalarda yapılan harcamalar

  *Ermenek kanyon tekne ücreti

  *Damlataş ve Kurşunlu ve düden giriş ücreti

   

   

   

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

  İzmir Çıkışlı Ermenek Nadire Kanyonu

  1.GÜN: 20 Nisan Gece saat 23;00’de Karşıyaka Anıt,23:20’da Bornova, 23:50’da Şirinyer,00:10’da Üçyol Meydan,00:20’da Üçkuyular Opet benzin istasyonundan misafirlerimizi alıyor, Aydın, Denizli yol güzargahın’dan gidiyor gerekli molalarımız sonrasında Antalya’ya ulaşıyoruz.

  Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste (ekstra) olarak alıyor Antalya merkeze gidiyoruz Kale içini geziyor ve Yivli minareyi görüyor ve fotoğraflıyoruz. Manavgat Şelalesi’ne gidiyor ve doğa harikası şelalede geçireceğimiz hoş dakikalar sonrası rotamız Alanya. Dim çayı’na gidiyor ve öğle yemeğimizi burada serbest olarak alıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında Ermenek’te bulunan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği saatine kadar dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzundan faydalanabilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  2. GÜN: Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak otelimizde alıyor ve yaklaşık yarım saatik yolculuğumuz sonrasında Nadire Kanyonuna ulaşıyoruz. Fariske Cay’nın, Ermenek Goksuyu’na aktiğı ve Ermenek Turkuaz Gölü sularının doldurdugu derin bir kanyon olan, özellikle yazın tekneyle yolculuğun tadini çikarirken inanılmaz bir kanyonla karşılaşıyorsunuz. Aşılması zor Toroslar’in tepeleri giderken Türkiye’deki görsel açidan en etkileyici manzaralarından biriyle karşı karşıya kalacağınız ve Kanyonun güneydoğu kıyısının sırtları, Nadire ormanlarıyla çevrili olan Muhteşem ormanlar, kanyonu inanilmaz bir güzellige büründürürken yumuşak rüzgar da sedir ve ardıçlarin kokusunu içimize çekeceğiz. Yaklaşık üç saatlik kanyon gezimiz sonrasında Ermenek İlçesi merkeze gidiyor ve Karaman Oğulları Devrinde yaptırılan ilk büyük medrese olan, Karamanoğlu Hükümdarlarından Bedrettin Mahmut Bey’in oğlu Emir Musa Bey tarafından 1339 yılında yaptırılan Tol Medreseyi geziyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Gezimizin sonunda otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

  3. GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak alıyor ve Alanya’ya gidiyoruz. Astım hastalıklarına iyi geldiği bilinen Damlataş Mağarasını geziyor ve yol güzergahımızda bulunan Side Antik kenti geziyoruz. Antalya’ya gidiyoruz. Düden şelalesi ve Kurşunlu şelalesini geziyor ve İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyor ve bir BAŞKA Martı Tur’da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.