finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

BALONLARIN DANSI KAPADOKYA

Kültür Turu

Konaklamalı Tur


350.00₺

 • duration
  1 gece konaklamalı balonlu kapadokya

 • location
  İzmir Çıkışlı BALONLARIN DANSI KAPADOKYA

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

İzmir Çıkışlı BALONLARIN DANSI KAPADOKYA
1 gece konaklamalı balonlu kapadokya

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 350.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  *1 gece otel konaklama

  *Lüx otobüs ile ulaşım

  *Otellerde alınan sabah kahvaltısı (1)ve akşam yemeği (1)

  *Seyahat Sigortası

  * Rehberlik hizmeti

  * Acenta İkramı

  * Martı Tur Refakati

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  *Müze ören yeri girişleri

  *İlk gün sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri

  *Türk gecesi

  *Yemeklerde alınan içecekler

  *Molalarda yapılan Harcamalar

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

  İzmir Çıkışlı BALONLARIN DANSI KAPADOKYA

  BALONLU TUR FİYATI:999 TL

  BALONSUZ TUR FİYATI:350 TL 

   

  Akşam Saat 19:30'da Üçkuyular Opet Benzin ist. önü19:40’de Üçyol Yazahaneler, 20;00 Şirinyer sada pastanesi 20:20 Karşıyaka Anıt 20;45 Bornova Ege üniversite hastane, önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Kula, Afyon ve Konya’da vereceğimiz molalarımızın sonrasında sabah saatlerinde Aksaray’a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (Ekstra) Aksaray'da Ağaçlı tesislerinde serbest olarak alıyor...

  1.GÜN: Türkülere konu olan HASAN DAĞI’nı görerek içinden Melendiz deresinin aktığı 105 kilisenin bulunduğu IHLARA VADİSİ’ne ulaşıyoruz. Vadide bulunan bazı kiliseleri gezdikten sonra,bölgenin en güzel vadilerinden olan GÜVERCİNLİK vadisine geçiyoruz ve fotoğraflarımızı çekiliyoruz. Öğle yemeğimizi yöreye has otantik bir mekanda alıyor ve bölgenin olmazsa olmazı ONYX taş atölyelerini geziyor ve taşın işlenişini görme ve fotoğraflama imkanı buluyoruz. Ürgüp’e doğru yol alırken 3 Güzellerde durup akşam güneşini izliyoruz, sonrasında otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimizle bölgenin olmazsa olmazı Türk gecesine gidiyoruz.(EKSTRA) muhteşem eğlencemizin sonunda otelimize geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde

  2.GÜN: Sabah Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp DERVENT VADİSİ’NE gidiyoruz ve burada fotoğraflarımızı çekiliyoruz.( Balona binmek isteyen misafirlerimiz sabah kalacağımız otelimizden alınıp balonların havalanacağı yere götürüp, aparatif kahvaltı ikramı ve indikten sonra şarap ikramı yapıp, sertifika verilecektir) PAŞABAĞ’a geçip 3 başlı devasa peribacalarını görüyoruz, sonrasında AVANOS’a SERAMİK ATÖLYELERİ’ni dolaşıyoruz. Geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon, Uşak yol güzergahından gerekli molalar sonrasında İzmir’e ulaşıp bir dahaki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.