finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Bolu Abant Mudurnu Göynük Sapanca

Kültür Turu

Konaklamalı Tur


365.00₺

 • duration
  Bolu Abant Mudurnu Göynük Sapanca

 • location
  İzmir Çıkışlı Bolu Abant Mudurnu Göynük Sapanca

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

İzmir Çıkışlı Bolu Abant Mudurnu Göynük Sapanca
Bolu Abant Mudurnu Göynük Sapanca

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 365.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  *Lüx Otobüs ile ulaşım

  *1 Gece Otel Konaklama

  *Otelde alınan 1akşam yemeği ve 

  1 Sabah kahvaltısı 

  *Acenta ikramı( soğuk içecekler)

  *Rehberlik Hizmeti 

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

   *ilk gün Sabah kahvaltısı

   *Öğle yemekleri

   *Müze ve ören yeri girişleri

  (Abant gölü giriş ücretleri 10 TL )

  *Molalarda harcanan ekstralar

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

  İzmir Çıkışlı Bolu Abant Mudurnu Göynük Sapanca

  BOLU-ABANT GÖLÜ -MUDURNU-GÖYNÜK-SAPANCA
  1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA 2 GECE 2 GÜN

  16 Kasım akşam 22:30 Üçyol, 22:45 Şirinyer Eroğlu iş merkezi, 23:00 Karşıyaka Anıt, 23:20’de Bornova ege üniversite hastanesinden misafirlerimizi alıyor ve Akhisar’da ve Susurluk,da vereceğimiz molalarımız sonrasında Taraklı Geyve yol güzergahından gidiyor, Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alıyor ve 
  ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in Hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e gidiyoruz. Şehirde Akşemsett’in Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamam ve 1923–24 yılları arasında İstiklal Zaferimizin anısına yapılmış 1960’da tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesini resimliyor, öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz, Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Bayazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışarıdan görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Bolu merkezde bulunan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz.
  Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak alıyor, kahvaltı sonrasında Bolu merkeze 18 km mesafe’de bulunan Gölcük tabiat parkına gidiyor gölü geziyor ve sabah kahvelerimizi keyifle yudumluyoruz. Buradan Bolu merkeze 30 km mesafede bulunan başka bir doğa harikası olan Abant Milli parkı, Abant Gölüne gidiyoruz. Çevresi yaklaşık 7 km olan gölde aracımızla panoramik bir gezi yapıyor, sonrasında aracımızı belli bir noktada bırakıyor ve dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, faytona binebilir, köylü pazarından alışveriş yapabilir.. Abant gezisi sonrası, Sapanca gölü’ne gidiyor göl kenarında fotoğraf çekmek için ve öğleden sonra çaylarımızı burada içiyor ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Susurluk ve Akhisar’daki molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyor bir dahaki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.