finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Bolu Abant Gölü Yedi Göller Amasra Göynük

Kültür Turu

Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun


650.00₺

 • duration
  Bolu Abant Gölü Yedi Göller Bir Gece Konaklamalı Turu

 • location
  İzmir Çıkışlı Bolu Abant Gölü Yedi Göller Amasra Göynük

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarileri

Yedi Göller Turu

  Bolu Abant Gölü Yedi Göller Amasra Göynük

Gece saat 21:30da Üçkuyular Opet benzin istasyon önü, 21:40 Üçyol yazahaneler, 22:00 Karşıyaka Anıt Heykel, 22:20'da Bornova Ege Üniversite Hastanesinden misafirlerimizi alıyor ve Akhisar ve Susurlukta vereceğimiz molalarımız sonrasında

1 GÜN

Sabah saatlerinde Kahvaltımızı Abant gölü çevresinde alıyoruz(Ekstra)sonrasında Bolu merkeze gidiyor ve bizi bekleyen minibüslere biniyor ve Yaklaşık 2saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz, Yedigöller Milli Parkı'na çıkıyoruz. (Yedigöller Bölgesine Otobüs Çıkmamaktadır ) Sırasıyla Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl’ü görüyoruz. Tabiat ananın bizlere bahşetmiş olduğu bu güzellik için misafirlerimize serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz. Öğle yemeğini(Ekstra)sucuk ekmek veya köfte ekmek olarak alıyoruz. Yemeğimiz sonrasında minibüslere biniyor Bolu merkeze geri dönüyoruz. Aracımıza biniyor Yeniçağa, Gerede yol güzergahından yaklaşık iki saat otuz dakikalık yolculuğumuz sonrasında Kraliçe Amastris’tin Şirin balıkçı kasabası olan Amasra’ya ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Amasra Işık Altın Otel

2.GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın sonrasında Dünya Kültür Mirasına giren Safranbolu’ya gidiyoruz. Programımıza ilk önce Tokatlı Kanyon (CAM TERAS) gezisi ile başlıyoruz. Kanyon gezimiz sonrasında konaklarıyla meşhur ilçemize ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Hıdırlık Tepesi , Kaymakamlar Evi’ni geziyor Öğle yemeğimizi yöresel yemeklerden tatma imkanı buluyor, yemeğimiz sonrasında ,Cincin Hanı ,İzzet Paşa Camii ,Yemeniciler Arastası ve Köprülü Mehmet Paşa Camii'lerini geziyoruz. Daha sonra hem dinlenmek hem de alışveriş için lokumcuya gidiyoruz. Alışverişimizin ardından Amasra’ya geri dönüyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde . Amasra Işık Altın

3.GÜN

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Kraliçe Amastrist’sin şehrini geziyor Kemere Köprüsü ve Sormagir Kalesi’ni geziyoruz. Sahilde keyifle sabah kahvelerimizi yudumladıktan sonra bu şirin balıkçı kasabasından ayrılıyoruz. Bolu yol güzergahından geri dönüş yolculuğumuza geçiuyoruz. Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in Hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e ulaşıyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamam ve 1923–24 yılları arasında İstiklal Zaferimizin anısına yapılmış 1960’da tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesini resimliyor, öğle yemeğimiz için serbest zaman sonrasında, Geyve, Taraklı yol güzergahından gerekli molalarımız sonrasında, İzmir’e ulaşıyor, bir dahaki MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

highlights

Kişi Başı Tur Ücreti 650.00 ₺

Inclusions

Dahil Olan Hizmetler

  Lüx Otobüs ile ulaşım

  2 Gece Otel Konaklama

  Otelde alınan 2 akşam yemeği 2 sabah kahvaltısı    

  Araç içi ikram

  Rehberlik Hizmeti    

  Seyahat sigortası

  Acenta Refakati

Exclusions

Dahil Olmayan Hizmetler

  llk gün Sabah kahvaltısı

  Öğle yemekleri

  Müze ve ören yeri ve Abant gölü giriş ücretleri

  Molalarda harcanan ekstralar

Remember

Bilmeniz Gerekenler

  MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
Meeting.Point

Martı Tur Hakkınada

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

Dilediğinde Öde Kampanyası

  1-Tarihini Seç ve Rezervasyonunu Oluştur. Hergün Sayısı artan turlarımızdan istediğin turu ve gitmek istediğin tarihi seç
  2- Rezervasyonunu yap ve Ödeme yapıcağın miktarı sabitle en avantajlı fiyat garantisi ile d2 belgeli tur araçımızdan yerini ayır.
  3- Dilediğinde Ödemeye Başla Hiç bir planlama olmadan sizlere ödeme planı belirliyelim ister nakit isterseniz Kredi kartınız ile taksit taksit ödeme sağlayın.
  4- İstediğinde İptal et - Bir alsaklık mı çıktı? Rezervasyonu köşulsuz Şartsız hiç bir kesinti olmadan iade edelim.
Meeting.Point

Güncel Tur Tarihlerimiz

Meeting.Point

Temassız ve sosyal mesafeli bir gezi İçin,

  - Araçlarımızda misafirlerimize ücretsiz maske servis ediyoruz.

  - Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun 2+1 yerleşim düzeninde misafirimize hizmet veriyoruz.

  - Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

  - Yemek için tercih ediceğimiz restorantlar, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış işletmeleri tercih ediyoruz.

  - Araçlarımız misafirlerimizi almadan önce QAC Bazlı Dezenfektan kullanılarak sizlere için hazır olacaktır.

  Sağlık Günler Dileriz. Corona Virus gerekli önlemler alındığında gezilere engel değildir.