finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Bayındır Çiçek Festivalı Turu

Kültür Turu

Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun


699₺

 • duration
  Uluslararası Bayındır Çiçek Festivaline Gidiyoruz

 • location
  İzmir Çıkışlı Bayındır Çiçek Festivalı Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarihleri

  Bayındır Çiçek Festivalı Turu


Gezilecek Yerler Tur Güzergahı

  Tire  Kent Müzesi - Toptepe - Değirmen Şelale - Bayındır

Kısa Tanıtım

  Sabah saat 07:00'da siz değerli misafirlerimizi belirtilen yerlerden (üçyol, şirinyer, karşıyaka, bornova) aldıktan sonra yolda vereceğimiz kahvaltı molasının ardından. İlk önce Tire'de bulunan Tire Kent Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Sonrasındfa   Toptepe ve Değirmen Şelaleyi'de gördükten sonra Festivalin gerçekleşeceği Bayındır'a doğru yola çıkıyoruz.   Burada sizlere vereceğimiz serbest zamanın ardından belirlenen yerlede bulup İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. 

  Detaylı Tur Programı Program

   İZMİR - TİRE KENT MÜZESİ - TOPTEPE - DEĞİRMEN ŞELALE - BAYINDIR ÇİÇEK FESTİVALİ - İZMİR

   Siz değerli yolcularımızı alıyor ve yol üzerinde kahvaltı molası veriyoruz. Kısa molamızın ardından Tireli ya da Tire’de yaşamış sanatçıların eser ve fotoğrafları, yeme-içme kültürü, spor faaliyetleri ve Tire’ye hizmet etmiş değerlerimizin hayatlarını anlatan bilgiler, su ve hamam kültürü, Tirelinin geleneksel giyimini yansıtan yöresel kıyafetleri ile beraber berber, terzi, ayakkabıcı, fotoğrafçı gibi hizmet sektörünün farklı kollarını görmek üzere Tire Kent Müzesi’e gidiyoruz. Sonrasında Toptepe ve Değirmen Şelale görülecek yerler arasındadır. Tire gezimizi tamamladıktan sonra bu yıl 24.sü düzenlenecek ve Bayındır Belediyesi’nin ‘‘Çiçeğin Hikâyesi Burada Başladı’’ sloganıyla yola çıktığı Bayındır Çiçek Festivali'ne gidiyoruz. Çiçekçilik Bayındır’da başlı başına bir gelir kaynağı olmaya başlayınca, ilçenin bu alanda sesini duyurmak ve üreticilere pazar imkânı sunmak için 1998 yılından itibaren her yıl nisan ayının sonunda çiçek festivali düzenlenmeye başlanmıştır. 2010 yılında uluslararası bir nitelik kazanan festival, Türkiye’nin önemli çiçek üretim merkezlerinden biri olan ilçemizin dünyaya açılan penceresi durumundadır. Yüzlerce çeşit çiçekle oluşturulan sergilerdeki renk cümbüşüyle Türkiye’nin dört bir yanından gelen binlerce ziyaretçiyi büyüleyen üreticiler, ürünlerini pazarlama imkânı da bulmaktadır. Festival boyunca düzenlenen konserler, gösteriler, yarışmalar ve benzeri etkinlikler sayesinde festival çok renkli geçmektedir. Yaklaşık 3 saatlik serbest zaman sonrasında belirlenen noktada buluşuyor ve İzmir'e doğru dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Bu keyifli günün ardından sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

   HAREKET NOKTALARIMIZ:
   Karşıyaka Anıt Önü
   Bornova Ege Üni Acil Önü
   Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
   Üçyol Kamilkoç Yazıhanesi Önü

   NOT: Hareket saatleri ve rehberimizin iletişim numarası 1 gün önce sizlere SMS yolu ile bildirilecektir.

  highlights

  Kişi Başı Tur Ücreti 699 ₺

  Inclusions

  Dahil Olan Hizmetler

   -Ulaşım
   -Rehberlik
   -Gezi Sigortası
   -Acente Refakati

  Exclusions

  Dahil Olmayan Hizmetler

   -Sabah Kahvaltısı
   -Öğlen Yemeği
   -Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

  Remember

  Bilmeniz Gerekenler

   MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
  Meeting.Point

Açıklamalar

  **Bütün Tur paketlerimizde havayolu, havalimanı ve uçak saati değişikliği yapılabilir. Bu bilgilendirmeler sizlere turdan 2 gün önce gönderilecektir.
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyon esnasında koltuk talebiniz var ise bildirmeniz gerekmektedir. Tabiki koltuk düzeni siz ve beraberinizde gelen misafirlerimiz için özenle hazırlanmaktadır.
  *Programda belirtilen oteller standartları aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
  *Çocuk indirimi Günübirlik Turlarda herkangi bir şart olmadan Uygulanır Konaklamalı Turlarda ise iki yetişkin yanında uygulanır.
  *Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tayin edilir. Tüm Turlarımızda Rehberlik hizmeti verilmektedir, Ayrı kabul edilemez.

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Nasıl Tura Katılırım

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

İşte Güncel İzmir Çıkışlı Tur Tarihlerimiz

  Günübirlik Tur:02/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:02/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:03/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:04/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:05/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:10/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:11/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:12/MAYIS /2024