finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Bursa Günübirlik Kültür Turu

Kültür Turu

Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun


700₺

 • duration
  BURSA GÜNÜBİRLİK KÜLTÜR TURU

 • location
  İzmir Çıkışlı Bursa Günübirlik Kültür Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarihleri

  Bursa Günübirlik Kültür Turu


Gezilecek Yerler Tur Güzergahı

  Cumalıkızık - Fetih Müzesi - Yeşil Camii - Ulu Camii - Koza Han - Tophane - Orhan Gazi/Osman Gazi Türbesi - Gölyazı

Kısa Tanıtım

  Siz değerli misafirlerimizi turdan bir gün önce saat 00:00'da belirlenen yerlerden (üçyol, şirinyer, karşıyaka, bornova) aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Kahvaltı (ekstra) için Cumalıkızık köyünde serbest zaman verdikten sonra  dünyanın en büyük panoramik müzesi olan Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra  Osmanlı mimarisinin en önemli örnekleri arasında yer alan Yeşil Cami'yi ve Ulu Camii'ye ziyaret ediyoruz.  Buradan sonra Koza Han'ı ziyaret edip burada alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında öğle yemeği için (ekstra) mola veriyoruz.  Öğle yemeğimizin ardından Tophane'ye geliyor ve Orhangazi ve Osmangazi Türbesi'ni geziyoruz. Buradaki ziyaretimizin ardından sizlere hem kısa bir soluklanma molası hem de bölgede yörenin meşhur Kestane şekeri ve tatlılarını alabilmeniz serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Bursa’nın en güzel sayfiye yerlerinden biri olan Gölyazı’nı ziyaret ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından İzmir'e dönmek üzere yola çıkıyoruz. 

  Detaylı Tur Programı Program

   Siz değerli misafirlerimizi belirlenen saatlerde belirlenen noktalardan alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluşunda öncülük etmiş, adını şehri kuran Bithynia Kralı 1.Prusias’dan alan Bursa’ya varıyoruz. Kahvaltı (ekstra) için Cumalıkızık köyünde serbest zaman veriyor ve  ardından dünyanın en büyük panoramik müzesi olan Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Buradan ayrılıp Osmanlı mimarisinin en önemli örnekleri arasında yer alan Yeşil Cami'yi ziyaret ediyoruz.​​​​​​​ Daha sonra rotamızı Ulu Camii'ye çeviriyoruz. Buradan sonra Koza Han'ı ziyaret edip burada alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında öğle yemeği için (ekstra) mola veriyoruz. 

   Ardından Tophane'ye geliyor ve Orhangazi ve Osmangazi Türbesi'ni geziyoruz. Sonrasında bölgenin adı da isminden de anlaşılacağı gibi tepede bulunan, geçmişten günümüze simgesel olarak konumlandırılmış Top arabalarını ve Tarihi saat kulesini ziyaret ediyoruz. Buradaki ziyaretimizin ardından sizlere hem kısa bir soluklanma molası hem de bölgede yörenin meşhur Kestane şekeri ve tatlılarını alabilmeniz serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Bursa’nın en güzel sayfiye yerlerinden biri olan Gölyazı’nı ziyaret ediyoruz.  Doğa ile tarihin bir arada buluştuğu bu eşsiz güzelliğe şahit olduktan sonra İzmir'e doğru yola çıkıyoruz ve bir başka Martı Tur organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

   HAREKET NOKTALARIMIZ:
   Karşıyaka Anıt Önü
   Bornova Ege Üni Acil Önü
   Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
   Üçyol Kamilkoç Yazıhanesi Önü

   NOT: Hareket saatleri ve rehberimizin numarası 1 gün önce sizlere SMS yolu ile bildirilecektir.

  highlights

  Kişi Başı Tur Ücreti 700 ₺

  Inclusions

  Dahil Olan Hizmetler

   -Ulaşım
   -Profesyonel Turist Rehberlik Hizmeti
   -Seyahat Sigortası
   -Acente Refakati

  Exclusions

  Dahil Olmayan Hizmetler

   -Ören Yeri ve Müze Girişleri
   -Sabah Kahvaltısı
   -Öğle Yemeği

  Remember

  Bilmeniz Gerekenler

   MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
  Meeting.Point

Açıklamalar

  **Bütün Tur paketlerimizde havayolu, havalimanı ve uçak saati değişikliği yapılabilir. Bu bilgilendirmeler sizlere turdan 2 gün önce gönderilecektir.
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyon esnasında koltuk talebiniz var ise bildirmeniz gerekmektedir. Tabiki koltuk düzeni siz ve beraberinizde gelen misafirlerimiz için özenle hazırlanmaktadır.
  *Programda belirtilen oteller standartları aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
  *Çocuk indirimi Günübirlik Turlarda herkangi bir şart olmadan Uygulanır Konaklamalı Turlarda ise iki yetişkin yanında uygulanır.
  *Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tayin edilir. Tüm Turlarımızda Rehberlik hizmeti verilmektedir, Ayrı kabul edilemez.

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Nasıl Tura Katılırım

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

İşte Güncel İzmir Çıkışlı Tur Tarihlerimiz