finetours

KALİTELİ HİZMET

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Bestquality

REZERVASYON

GÜVENİLİR REZERVASYON

goodprice

VIP

ÖZEL HİZMET

nicetours

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT

VIPaccess

24/7 YARDIM

7 GÜN 24 SAAT TUR REZERVASYONU

Manisa Spil Dağı Turu

Kültür Turu

Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun


600₺

 • duration
  Manisa Spil Dağı Turu Mesnevihane Ağlayan Kaya

 • location
  İzmir Çıkışlı Manisa Spil Dağı Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarihleri

  Manisa Spil Dağı Turu


Gezilecek Yerler Tur Güzergahı

  Ağlayan Kaya’ - Mevlevi Hane - Spill Dağı - Spill Milli Parkı - Saruhan Bey Türbesi - Hafsa Sultan Camii

Kısa Tanıtım

  Sabah belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizi (üçyol, şirinyer, karşıyaka, bormova) aldıktan sonra Manisaya doğru yola çıkıyoruz. Yoolda vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Niobe Ağlayan Kaya’yı görüyoruz.. Burada Ağlayan Kaya'nın hikâyesini dinliyor ve
  ardından Mevlevi Hane’yi ziyaret edip yetkililerden burası hakkındaki detaylı bilgileri aldıktan sonra Spil Dağı'na çıkıyoruz.Spil Dağ’ında bulunan Spil Milli Parkı'na giriş yapıldıktan sonra karın tadını doyasıya çıkarmak adına serbest zaman veriyoruz.Havanın durumuna göre dönüş yoluna geçtikten sonra,  öğlen yemeği için Manisa şehir merkezine gidiyoruz. Şehir merkezinde Manisa Kebabı yiyebilme imkânı buluyoruz. Manisa’ da Saruhan Park’a gidiyor sıcacık bir sahlep molası veriyoruz. Burada verdiğimiz serbest zamaın ardından  Saruhan Bey’in Türbesi’ni gördükten sonra Hafsa Sultan Cami'sini ve Hafsa Sultan Şifahanesi Tıp Tarihi Müzesi’ni geziyoruz. Sonrasında İzmir'e dönmek üzere yola çıkıyoruz. 

  Detaylı Tur Programı Program

   İzmir Çıkışlı Manisa Spil Dağı Turu

   Sabah belirlenen yerlerden siz değerli misafirlerimizi alıyor güzel bir gün geçirmek için yola çıkıyoruz. Kahvaltı molasının (ekstra) ardından Manisa’ya doğru hareket ediyoruz. Sabuncubeli tünelinden geçip, Manisa şehir içinden geçip Spil yoluna gireceğiz. Girişte Niobe Ağlayan Kaya’yı göreceğiz. Burada Ağlayan Kaya'nın hikâyesini dinliyoruz.
   Ardından Mevlevi Hane’yi ziyaret edip yetkililerden burası hakkındaki detaylı bilgileri aldıktan sonra Spil Dağı'na çıkıyoruz.

   Spil Dağı'na çıktıktan sonra burada var olan vahşi atları (Yılkı Atı) görme imkânı buluyoruz. Bugün Anadolu'da tabiatta serbest dolaşan yabani atlara Yılkı denmektedir.
   Spil Dağ’ında bulunan Spil Milli Parkı'na giriş yapıldıktan sonra karın tadını doyasıya çıkarmak adına serbest zaman veriyoruz. Burada karın ve doğanın tadını çıkardıktan sonra hava şartlarına göre dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Öğlen yemeği için Manisa şehir merkezine gidiyoruz. Şehir merkezinde Manisa Kebabı yiyebilme imkânı buluyoruz (ekstra).

   Manisa’ da Saruhan Park’a gidiyor sıcacık bir sahlep molası veriyoruz. Hemen sonrasında Saruhanoğulları Beyliği'nin kurucusu Saruhan Bey’in Türbesi’ni görüyor ve Manisa’nın o muhteşem eserlerini gezmeye başlıyoruz. Hafsa Sultan Cami'sini ve Hafsa Sultan Şifahanesi Tıp Tarihi Müzesi’ni gezdikten sonra otobüsümüzdeki yerimizi alıyor ve İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Bir dahaki MARTITUR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

   HAREKET NOKTALARIMIZ:
   Karşıyaka Anıt Önü
   Bornova Ege Üni Acil Önü
   Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
   Üçyol Kamilkoç Yazıhanesi Önü

   NOT: Hareket saatleri ve rehberimizin iletişim numarası 1 gün önce sizlere SMS yolu ile bildirilecektir.

  highlights

  Kişi Başı Tur Ücreti 600 ₺

  Inclusions

  Dahil Olan Hizmetler

   < ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

   < REHBERLİK HİZMETİ

  Exclusions

  Dahil Olmayan Hizmetler

   < SABAH KAHVALTISI

   < ÖĞLE YEMEĞİ

   < MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

   < SPİL DAĞI MİLLİ PARKI

  Remember

  Bilmeniz Gerekenler

   MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
  Meeting.Point

Açıklamalar

  **Bütün Tur paketlerimizde havayolu, havalimanı ve uçak saati değişikliği yapılabilir. Bu bilgilendirmeler sizlere turdan 2 gün önce gönderilecektir.
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyon esnasında koltuk talebiniz var ise bildirmeniz gerekmektedir. Tabiki koltuk düzeni siz ve beraberinizde gelen misafirlerimiz için özenle hazırlanmaktadır.
  *Programda belirtilen oteller standartları aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
  *Çocuk indirimi Günübirlik Turlarda herkangi bir şart olmadan Uygulanır Konaklamalı Turlarda ise iki yetişkin yanında uygulanır.
  *Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tayin edilir. Tüm Turlarımızda Rehberlik hizmeti verilmektedir, Ayrı kabul edilemez.

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Nasıl Tura Katılırım

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

İşte Güncel İzmir Çıkışlı Tur Tarihlerimiz

  Günübirlik Tur:09/MART/2024

  Günübirlik Tur:10/MART/2024

  Günübirlik Tur:16/MART/2024

  Günübirlik Tur:17/MART/2024

  Günübirlik Tur:23/MART/2024

  Günübirlik Tur:24/MART/2024

  Günübirlik Tur:30/MART/2024

  Günübirlik Tur:31/MART/2024