martitur iletişim
0232 463 48 68

MARTI TUR TURİZM

İzmir Mt Tur Seyahat

İzmir Çıkışlı Turlar - Günübirlik ve konaklamalı

İletişim: 0850 840 90 32 & 0232 246 56 56

Whasapp: 0539 643 24 24 Whasapp'tan Ulaş

Kaz dağları Turu

Kültür Turu

Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun


850₺

 • duration
  HASAN BOĞULDU - AĞLAYAN ŞELALE - ALİBEY ADASI (CUNDA)

 • location
  İzmir Çıkışlı Kaz dağları Turu

 • Rating
  Raiyting:

 • adult
  Yetişkin:

 • children
  Çoçuk:

 • Tourdate
  Tur Tarihleri

  Kaz dağları Turu


Gezilecek Yerler Tur Güzergahı

  Kaz Dağları -  Zeytinli Köyü - Hasan Boğuldu Göleti - Sütüven Şelalesi - Cunda Adası - Rahmi Koç Müzesi

Kısa Tanıtım

  Sabah saat 07:00'da sizleri belirtilen yerlerden (üçyol, şirinyer, karşıyaka, bornova) alarak İzmir çıkışlı günübirlik Kaz Dağları turumuza başlıyoruz. İlk olarak yol üzerinde alacağımız kahvaltının ardından  ilk durağımız Kazdağları'nın eteklerine yaslanmış Zeytinli Köyü oluyor. Zeytinli köyündeki gezimizin ardından  Sütüven Şelalesi'ne ulaşarak soğuk suların döküldüğü eşsiz manzarayı fotoğraflıyoruz. Efsaneye göre Hasan`ın sevdası uğruna bir tuz çuvalıyla zirveye tırmanırken, boğularak hayatını kaybettiği Hasan Boğuldu Göleti`ne ulaşıyoruz. Öğle yemeğimiz için vereceğimiz molanın ardından Balıkesir`in meşhur tatil bölgesi Ayvalık`a ilerlerken Gömeç'te bulunan Atatürk Kayaları`nda Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal`in silüetini panaromik olarak görüyoruz. Yolumuza devam ederek Ayvalık üzerinden Lale Adasına ve Cunda (Alibey Adası) Adası`na geçiyoruz. Cunda yürüyüş gezisi ile Rum Sokakları`nı görüyoruz ve adanın en önemli tarihi ve turistik değeri olan Rahmi Koç Koleksiyon Müzesi`ni (Taksiyaris Kilisesi) ziyaret ediyoruz. Daha sonra Cunda Adasında vereceğimiz serbest zamanın ardından İzmir çıkışlı günübirlik turumuzu sonlandırıyor ve sizleri aldığımız yerlere geri bırakıyoruz. 

  Detaylı Tur Programı Program

   Sizlere belirtilen saatte İzmir'den hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molamızın (ekstra) ardından ilk durağımız Kazdağları'nın eteklerine yaslanmış Zeytinli Köyü oluyor. Hikayeleri, efsaneleri ve mitolojik öyküleriyle dolu dolu bir geçmişe ve kültüre sahip Kazdağları sırtlarına dolmuşlarımızla buluşarak ulaşıyoruz. Dünyanın ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Kazdağları ayrıca, eşsiz endemik bitki topluluğu ile de göze çarpmaktadır. Kazdağları`ndaki ilk durağımız olan Efsaneye göre Hasan`ın sevdası uğruna bir tuz çuvalıyla zirveye tırmanırken, boğularak hayatını kaybettiği Hasan Boğuldu Göleti`ne ulaşıyoruz. Burada yeşilin her türünü görebi Sütüven Şelalesi'ne ulaşarak soğuk suların döküldüğü eşsiz manzarayı fotoğraflıyoruz. leceğiniz bir manzara ve eşsiz güzellikte bir gölet bulunuyor.

   Öğle yemeğimiz için vereceğimiz molanın ardından Balıkesir`in meşhur tatil bölgesi Ayvalık`a ilerlerken Gömeç'te bulunan Atatürk Kayaları`nda Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal`in silüetini panaromik olarak görüyoruz. Yolumuza devam ederek Ayvalık üzerinden Lale Adasına ve Cunda (Alibey Adası) Adası`na geçiyoruz. Cunda yürüyüş gezisi ile Rum Sokakları`nı görüyoruz ve adanın en önemli tarihi ve turistik değeri olan Rahmi Koç Koleksiyon Müzesi`ni (Taksiyaris Kilisesi) ziyaret ediyoruz.

   Müze gezimiz sonrasında vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz adanın meşhur çarşısında alışveriş yapabilir, Cunda'nın meşhur sakızlı dondurmasını tadabilirler. Burada verceğimiz serbest zamanın ardından rehberimiz eşliğinde Şeytan Sofrası'na doğru devam ediyoruz. Burada  serbest zaman verip gün batımı eşliğinde günümüzü fotoğraflayıp rehberimizin vereceği zaman sonrası buluşuyoruz ve İzmir`e hareket ediyoruz. Bir sonraki Martı Tur organizasyonunla buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

   HAREKET NOKTALARIMIZ:
   Karşıyaka Anıt Önü
   Bornova Ege Üni Acil Önü
   Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
   Üçyol Kamilkoç Yazıhanesi Önü

   NOT: Hareket saatleri ve rehberimizin iletişim numarası 1 gün önce sizlere SMS yolu ile bildirilecektir.

  highlights

  Kişi Başı Tur Ücreti 850 ₺

  Inclusions

  Dahil Olan Hizmetler

   - Ulaşım
   - Profesyonel Rehberlik
   - Gezi Sigortası
   - Acente Refakati

  Exclusions

  Dahil Olmayan Hizmetler

   - Sabah Kalvaltısı ve Öğlen Yemeği
   - Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

  Remember

  Bilmeniz Gerekenler

   MARTI TUR TURİZM (MT TUR SEYAHAT ACENTASI) Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
  Meeting.Point

Açıklamalar

  **Bütün Tur paketlerimizde havayolu, havalimanı ve uçak saati değişikliği yapılabilir. Bu bilgilendirmeler sizlere turdan 2 gün önce gönderilecektir.
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyon esnasında koltuk talebiniz var ise bildirmeniz gerekmektedir. Tabiki koltuk düzeni siz ve beraberinizde gelen misafirlerimiz için özenle hazırlanmaktadır.
  *Programda belirtilen oteller standartları aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
  *Çocuk indirimi Günübirlik Turlarda herkangi bir şart olmadan Uygulanır Konaklamalı Turlarda ise iki yetişkin yanında uygulanır.
  *Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tayin edilir. Tüm Turlarımızda Rehberlik hizmeti verilmektedir, Ayrı kabul edilemez.

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Nasıl Tura Katılırım

  Değerli Misafirlerimiz,

  Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

  Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Meeting.Point

İşte Güncel İzmir Çıkışlı Tur Tarihlerimiz

  Günübirlik Tur:25/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:26/MAYIS /2024

  Günübirlik Tur:01/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:02/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:08/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:08/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:09/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:15/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:16/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:19/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:22/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:23/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:29/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:30/HAZİRAN/2024

  Günübirlik Tur:06/TEMMUZ /2024

  Günübirlik Tur:07/TEMMUZ /2024

  Günübirlik Tur:13/TEMMUZ /2024

  Günübirlik Tur:14/TEMMUZ /2024

  Günübirlik Tur:20/TEMMUZ /2024

  Günübirlik Tur:21/TEMMUZ /2024

  Günübirlik Tur:27/TEMMUZ /2024

  Günübirlik Tur:28/TEMMUZ /2024